Mad Force Kruiser
  Model typu MonsterTruck o napędzie spalinowym w skali 1:8. Z silnikiem nowej generacji z serii KE-25 o pojemności 4,5ccm i mocy 2KM.  
Tak wygląda zestaw modelu po rozpakowaniu- model, aparatura firmy Perfex, pojemnik na akumulatory zakończony końcówką do żarzenia świecy, butelka do paliwa, klucz uniwersalny.  
Gigantyczne opony o rozmiarze 160x110 mm, przystosowane do pracy w najtrudniejszym terenie.  
Silnik KT-25 o pojemności 4,5ccm, najnowsza konstrukcja firmy Kyosho do modeli w skali 1:8, w zestawie znajduje się wysokiej klasy rura rezonasowa wykonana z polerowanego aluminium o bardzo dużej wytrzymałości i małej masie własnej, dzięki niej znacznie zwiększa się kultura pracy silnika oraz jego moc. Zbiornik o powiększonej objętości zapewni dłuższą przyjemność z jazdy nawet do 10 minut.  
System sterowania przepustnicą gazu silnika równolegle z wydajnym układem hamowania na przekładni centralnej, realizowany za pomocą serwa łożyskowanego z metalowymi trybami KT-200 Syncro.  
Przeniesienie napędu silnika realizowane jest za pomocą trzy biegowej skrzyni na most pośredni, a z niego za pomocą stalowego łańcucha na dolny most centralny.  
  LINK DO STRONY PRODUCENTA

W zestawie znajduje się:
   Model całkowicie zmontowany z pomalowaną karoserią, radio sterujące dwókanałowe wraz z odbiornikiem oraz dwoma wzmocnionymi cyfrowymi serwomechanizmami. W zestawie specjalny klucz do szybkiego demontażu kół, butelka do tankowania paliwa, oraz pojemnnik żarnika.
 
 

Dane technicze:
               Długość : 545 mm
               Wysokość: 245 mm
               Szerokość: 415 mm
               Rozmiar opon: 160x110 mm
               Waga: 4100g
               Silnik: KE-25 (4,5ccm)