LOGO XXTREME
OPIS MODELU:
   Model Logo Xxtreme o ekstremalnych rozmiarach i możliwościach. Jako jedyny spośród śmigłowców z napędem elektrycznym ma rozpiętość wirnika 1800mm. Monstrualna głowica, wykonana metodą cnc z duralu - uwaga wałek spinający łopaty w glowicy ma średnicę 12mm !! Więcej niż wały główne w innych modelach helikopterów. Natomiast sam wał główny ma średnicę aż 15mm jest drążony, hartowany i szlifowany. To wszystko po to aby bezpiecznie znieść ogromne siły i przeciążenia od tak dużego wirnika. Zębatka główna ma charakterystyczne dla produktów Mikado zęby w układzie V o module 1.
   Zainteresowanych modelarzy odsyłamy do strony producenta TUTAJ , gdzie można się zapoznać z danymi technicznymi oraz rozwiązaniami konstrukcyjnymi.
   Sądzimy, że modelarz który zdecyduje się na zakup tego modelu ma już znaczące doświadczenie w tej kategorii modelarstwa i odpowiednią wiedzę aby model tego typu oblatać i użytkować. Zaznaczamy, że model mimo tak dużych rozmiarów jest już fabrycznie skonfigurowany w odpowiedni silnik z regulatorem, oraz łopaty główne i wirnika ogonowego.
Sprzedaż w/w modelu jest prowadzona wyłącznie na zamówienie po wcześniejszym uzgodnieniu ceny.

Człowiek i model....


Kabina Xxtreme w porównaniu z kabiną Logo 600


Widok ogólny modelu


Widok ogólny modelu


Zębatka główna i napęd śmigła ogonowego.


Głowica wykonana z duralu


Głowica Logo Xxtreme w porównaniu z głowicą od "zwykłego" Logo


Przekładnia....


Przekładnia....


System mocowania akumulatorów do ramy


Serwo ogonowe...


Przekładnia ogonowa....


Przekładnia ogonowa....