Futaba HeliCommand 3A lub 3D
   Moduł stabilizacji lotu do śmigłowców wraz z żyroskopem, doskonałe urządzenie, które w niewiarygodny sposób stabilizuje model śmigłowca -od mini do giganta w pobliżu ziemi - całkowicie przejmuje sterowanie w płaszczyżnie tarczy wirnika oraz śmigła ogonowego. Zachowuje się jak profesjonalny autopilot w prawdziwych śmigłowcach. Tak jak wspomnieliśmy, stabilizacja dokonuje się w trzech płaszczyznach tarczy wirnika, przód boki, utrzymuje stałą wysokość, a także jest żyroskopem śmigła ogonowego (mając to urządzenie nie musisz montować dodatkowego żyroskopu). Duża oszczędność ponieważ dobrej klasy żyroskop to wydatek rzędu 800pln lub więcej.
Uwaga !!! Jeżeli nie czujesz się na siłach i nie znasz zasad regulacji i prawidłowego ustawienia modelu śmigłowca, możemy to zrobić za Ciebie.
W posiadaniu naszej firmy jest oprogramowanie umożliwiające przeprogramowanie Helicommanda z ustawień standardowych do Twoich osobistych preferencji.

Instrukcja w języku angielskim znajduje się TutajProgram, który umożliwia szczegółowe zaprogramowanie modelu - nie wchodzi w skład wyposażenia helicommanda.