U CAN FLY!
   Model samolotu firmy Hype U CAN FLY!, idealny model do lotów rekreacyjnych, ciekawym dodatkiem w tym modelu jest otwierany luk transportowy umożliwiający zrzut np. spadochroniarza w powietrzu. Luk otwierany jest za pomocą dodatkowego kanału w nadajniku sterującym. Skrzydła modelu są dzielone natomiast do lotu łączymy je specjalnie zaprojektowanym dźwigarem wykonanym z węgla jako profil zamknięty o przekroju kwadratu. Cały model został wykonany ze styropianu oraz atrakcyjnie polakierowany. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: czerwony, niebieski oraz zielony. W modelu jest zainstalowany silnik bezszczotkowy oraz odpowiedni regulator, a do napędu służy 3 celowy pakiet lipoly o pojemności 1800mAh i wydajności prądowej 10C. Model ten został wyposażony w nowy typ nadajnika firmy Hype pracujący na pasmo 2.4Ghz jest to nadajnik pięciokanałowy z sześciokanałowym odbiornikiem w modelu zainstalowane są wszystkie potrzebne serwomechanizmy które sterują kierunkiem, wysokością i lotkami.

Dane Techniczne:
Rozpiętość: 1.460mm
Długość: 1220mm
Waga: 1250g
Silnik: bezszczotkowy
Zasilanie: LiPo 3S 11,1V

Opis sprzedawanego modelu:
Model w stanie bardzo dobrym, ma delikatne wgniecenia na kadłubie oraz odłamany koniec kadłuba - patrz zdjęcia. Silnik, regulator Hobbywing 40A oraz serwomechanizmy działają poprawnie.
Model przeznaczony do sprzedaży w dwóch wersjach:
Model bez aparatury sterującej: 380,-
Model wraz z nadajnikiem Hype 2.4Ghz: 490,-

Uwaga, przy zakupie modelu możesz dokupić:
1-Skrzydła w super okazyjnej cenie: 39,-
2-Akumulator 11,1V 1800mAh 15C w cenie: 49,-
3-Uwaga w pakiecie taniej - otrzymujesz statecznik poziomy, pionowy, dźwigar oraz skrzydła - cena katalogowa to 179,- nasza cena pakietowa to tylko 105,- !!!

Zastrzegamy sobie, że w zestawie może brakować jakiegoś drobnego elementu (przysłowiowej śrubki) który mógł zostać przeoczony przy kontroli zestawu/modelu.