U CAN FLY!
   Model samolotu firmy Hype U CAN FLY!, idealny model do lotów rekreacyjnych, ciekawym dodatkiem w tym modelu jest otwierany luk transportowy umożliwiający zrzut np. spadochroniarza w powietrzu. Luk otwierany jest za pomocą dodatkowego kanału w nadajniku sterującym. Skrzydła modelu są dzielone natomiast do lotu łączymy je specjalnie zaprojektowanym dźwigarem wykonanym z węgla jako profil zamknięty o przekroju kwadratu. Cały model został wykonany ze styropianu oraz atrakcyjnie polakierowany. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: czerwony, niebieski oraz zielony. W modelu jest zainstalowany silnik bezszczotkowy oraz odpowiedni regulator, a do napędu służy 3 celowy pakiet lipoly o pojemności 1800mAh i wydajności prądowej 10C. Model ten został wyposażony w nowy typ nadajnika firmy Hype pracujący na pasmo 2.4Ghz jest to nadajnik pięciokanałowy z sześciokanałowym odbiornikiem w modelu zainstalowane są wszystkie potrzebne serwomechanizmy które sterują kierunkiem, wysokością i lotkami.

Dane Techniczne:
Rozpiętość: 1.460mm
Długość: 1220mm
Waga: 1250g
Silnik: bezszczotkowy
Zasilanie: LiPo 3S 11,1V

Opis sprzedawanego modelu:
Model w stanie idealnym, praktycznie nowy, ma drobną szkodę transportową - odłamaną końcówkę ogona, nie spełnia ona żadnych funkcji konstrucyjnej jest tylko elementem dekoracyjnym, można ją przykleić lub pominąć. Silnik, regulator Hobbywing 40A oraz serwomechanizmy działają poprawnie.

Uwaga, przy zakupie modelu możesz dokupić:
1-Skrzydła w super okazyjnej cenie: 39,-
2-Akumulator 11,1V 1800mAh 15C w cenie: 49,-
3-Uwaga w pakiecie taniej - otrzymujesz statecznik poziomy, pionowy, dźwigar oraz skrzydła - cena katalogowa to 179,- nasza cena pakietowa to tylko 105,- !!!

Zastrzegamy sobie, że w zestawie może brakować jakiegoś drobnego elementu (przysłowiowej śrubki) który mógł zostać przeoczony przy kontroli zestawu/modelu.