Jodel Robin DR400
   OPIS OGÓLNY: Model DR400 wykonany jest z materiału piankowego. Zastosowano tworzywo HypoDurŽ, zapewniające dużą wytrzymałość przy zachowaniu minimalnej wagi. Kadłub, płat nośny i stateczniki ozdobione są naklejkami dekoracyjnymi. Napęd modelu zasilany jest akumulatorem Lipo 4s zapewniającym dużą siłę ciągu w locie. Pozwala to na wynoszenie na wysokość szybowców o rozmiarach do 2500mm rozpiętości skrzydeł. W tym celu DR400 wyposażony jest w zmontowane sprzęgło sterowane serwomechanizmem. Kolejną ciekawostką są klapy oporowe, hamujące model przy podchodzeniu do lądowania lub stabilizujące w powolnym locie. Pragniemy zwrócić uwagę na bardzo mocny silnik oraz jego solidne zamocowanie w modelu. Na zdjęciach poniżej przedstawiliśmy porównanie wielkości oferowanego modelu do modelu treningowego U CAN FLY o rozpiętości skrzydeł 1460mm.

Dane Techniczne:
Rozpiętość: 1.510 mm
Długość: 1.240 mm
Waga ca.: 2.550 g
Silnik: Bezszczotkowy
Zasilanie: 14,8V (4s)
Regulator: 60A

STAN SPRZEDAWANEGO MODELU:
Model nowy nieużywany bez uszkodzeń, ze względu na duże gabaryty modelu zastosowano w nim serwomechanizmy klasy standard.
UWAGA ! W jednej połowie skrzydła brakuje elementu do mocowania goleni podwozia

Zastrzegamy sobie, że w zestawie może brakować jakiegoś drobnego elementu (przysłowiowej śrubki) który mógł zostać przeoczony przy kontroli zestawu/modelu.


Zdjęcie poglądowe modeluZdjęcia prównujące model JODEL ROBIN w stosunku do popularnego modelu
U CAN FLY oraz DG-1000.