Hype DG-1000
   Model elektroszybowca firmy Hype DG-1000 wykonany ze styropianu, z napędem elektrycznym w postaci wysuwanej wierzyczki z zamontowanym bezszczotkowym silnikiem. W modelach tej serii występuje mała wada techniczna polegająca na tym, że po uruchomieniu silnika za pomocą manetki gazu a następnie wyłączniu go nie zawsze śmigło ustawia się w pozycji pionowej co jest wymagane do prawidłowego schowania się zespołu napędowego w luku. Zespół napędowy można używać w dwojaki sposób:

1. Za pomocą manetki gazu. Pełne sterowanie: otwarcie luku, praca silnika, przy wyłączonej manetce silnik chowa się spowrotem do luku.

2. Używając kanału 5 możemy otworzyć luk i ustawić zespół napędowy w pozycji pionowej. Sterowanie pracą silnika za pomocą manetki gazu ponowne użycie przełącznika zamyka zespół napędowy w luku.

Opis sprzedawanego modelu:
Model w stanie idealnym, praktycznie nowy. Silnik i regulator działają prawidłowo. Mechanizm otwierania wieży pracuje również prawidłowo. W zestawie aparatura sterująca 2.4Ghz w ramach zakupu do zestawu dokładamy: drugą parę skrzydeł oraz moduł wysterowania wieży. Więcej o tym module znajdziesz Tutaj

UWAGA !!!
Przy wpłacie na konto wysyłka gratis.