Inferno VeInferno NEO ST Race Spec
Inferno MP7.5 SPORTS3   Kolejna nowość firmy Kyosho, model Inferno Neo ST US wersja "Race Spec" oznacza to, że jest to model zawodniczy, który zaspokoii oczekiwania najbardziej wymagających modelarzy. Konstrukcja tego modelu we wszystkich istotnych podzespołach ma najwyższej klasy (zawodnicze) rozwiązania. Do sterowania modelem została dołączona aparatura 2.4Ghz wraz z wyświetlaczem, a w samym modelu są zainstalowane najwyższej klasy serwomechanizmy, podwójnie łożyskowane z metalowymi zębatkami.  
Silnik GX-21 Większa pojemność silnika KE-25 (4.1ccm z nową tuleją tłoka która w wydatny sposób zwiększa moc silnika). Nowy typ gaźnika którego obudowa wykonana jest z tworzywa dzięki czemu ograniczona jest temperatura mieszanki paliwa. Z silnikiem współpracuje tłumik rezonansowy (zawodniczy) typu EFRA. Silnik zamocowany jest do płyty podwozia za pomocą specjalnego łoża przykręcanego śrubami M4. Kosz sprzęgłowy (podwójnie łożyskowany) oraz zębatka odbierająca wykonane są z hartowanej stali.  
W modelu zastosowano nowy radiobox który zapewnia maksymalną ochronę odbiornika i zasilania. Most centralny wraz z podwójnym układem hamulcowym zapewnia efektywne przełożenia oraz hamowanie.  
Amortyzatory w tym modelu zostały poszerzone, mają zwiększony skok, a samo tłoczysko ma średnicę aż 3,5mm, układ zawieszenia rozbudowany jest o stabilizatory. Przekładnie w mostach przednim i tylnym wykonane są ze stali hartowanej o ukośnym zazębieniu dzięki któremu przekładnia może przenieść bardzo duże obciążenia. Obydwa zespoły napędowe mają dodatkowe wzmocnienie z płytą podwozia  
W układzie tylnego zawieszenia zamontowane zostały dodatkowe osłony plastikowe, które mają na celu zabezpieczenie układu przeniesienia napędu na koło. Rozwiązanie stosowane tylko w zawodniczych wersjach modeli "RACE SPEC"  
Karoseria w obecnej serii modeli została tak przeprojektowana, że zapewnia ona doskonałą aerodynamikę auta oraz poprawia wydajność chłodzenia głowicy silnika.  
  W zestawie znajduje się:
   Model całkowicie zmontowany z pomalowaną karoserią, radio sterujące 2.4Ghz dwukanałowe z wyświetlaczem wraz z odbiornikiem oraz cyfrowym serwomechanizmem. W zestawie specjalny klucz do szybkiego demontażu kół.

MODEL OBJĘTY PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA

LINK DO STRONY PRODUCENTA.


 
 

Dane technicze:
               Długość : 550mm
               Wysokość: 225mm
               Szerokość: 427mm
               Rozstaw kół: 355mm
               Rozstaw osi przód: 289mm
               Rozstaw osi tył: 289mm
               Przełożenie główne: 13,76:1
               Silnik: KE-25
               Waga: 3750g