Inferno ST US Sports RTR
Inferno MP7.5 SPORTS3   Model firmy Kyosho Inferno US Sport ST, najwyższy poziom modelarstwa samochodowego. Model ten jest wykonany w skali 1:8. Patrząc na modele konkurencji sprawiają one wrażenie że są takie same lub bardzo podobne do modeli Kyosho, ale jest to złudzeniem, ponieważ różnice tkwią w wykonaniu szczegółów modelu oraz materiałów które zostały użyte do produkcji. W tej klasie modeli Kyosho nie może sobie pozwolić od jakiegokolwiek odstępstwa od wysokich reżimów technologicznych. Elementy wykonane ze stali są rzeczywiście stalowe a duraluminium jest naprawdę twarde. Kyosho jako wieloletni producent modeli jest wiodącą firmą w tym segmencie modelarstwa i jego rozwiązania technologiczne są zawsze nowatorskie i bardzo ciekawe, które następnie są kopiowane przez niemarkowych producentów modeli. Model US Sport ST dostał bardzo mocny silnik o pojemności 5ccm wszystkie elementy ruchome modelu są na łożyskach osadzone w metalowych gniazdach. Elementy przeniesienia napędu wykonane ze stali wysokogantunkowej, tryb odbierający oraz tryby w przekładniach satelitarnych są wykonane ze stali utwardzonej. Całości dopełnia wysokiej jakości trzy kanałowy nadajnik komputerowy z wyświetlaczem cyfrowym. Serwomechanizmy cyfrowe są podwójnie łożyskowane.  
Silnik GX-21 Zawieszenie tylne, widelec amortyzatorów wykonany z duraluminium. Amortyzatory z płynną regulacją twardości sprężyny.  
Widoko na część centralną modelu. Silnik GXR-28 wersja ABC o pojemności 4,8ccm.  
Silnik GXR-28 wersja ABC o pojemności 4,8ccm.  
Zawieszenie przednie, układ sterowania usztywniony wspornikiem wykonanym z duralu.  
Wyświetlacz nadajnika typu LCD.  
Dostęp do menu nadajnik, bardzo łatwy za pomocą czterech przycisków. Pamięć dla dziesięciu modelu.  
Przełącznik trzeciego kanału typu włącz/wyłącz.  
Stalowy tryb przekładni odbierającej  
Stalowy tryb mechanizmu różnicowego.  
 
LINK DO STRONY PRODUCENTA

W zestawie znajduje się:
   Model całkowicie zmontowany z pomalowaną karoserią, radio sterujące trzykanałowe wraz z odbiornikiem oraz dwoma wzmocnionymi serwomechanizmam cyfrowymi. W zestawie specjalny klucz do szybkiego demontażu kół.
 
 

Dane technicze:
               Długość : 500mm
               Wysokość: 150mm
               Szerokość: 415mm
               Prześwit: 35mm
               Rozstaw kół: 350mm
               Rozstaw osi przód: 335mm
               Rozstaw osi tył: 337mm
               Rozmiar opony: 140x72
               Przełożenie główne: 15,22:1
               Waga: 3450g
               Silnik: GXR-28