Inferno MP7.5 Sports 3
Inferno MP7.5 SPORTS3   Tegoroczna majowa nowość, trzecia wersja modelu Inferno 7.5 Sport skonstruowana przez mistrza świata w tej klasie modeli YUICHI KANAI.Model ten wyróżnia się nową atrakcyjną karoserią w odróżnieniu od poprzednich wersji otrzymał jeszcze więcej tzw. części tuningowych. Model ten we wszystkich ruchomych częściach posiada łożyska, elementy podwozia które narażone są na duże obciążenia zostały wykonane z metalu, obsadzenia piast kół są oczywiście również łożyskowane i wykonane z metalu. Kyosho jako wieloletni, doświadczony producent modeli samochodów o światowej marce, zapewnia nam że produkt który otrzymujemy jest zawsze wykonany z materiałów o najwyższej jakości.  
Silnik GX-21 Model napędzany jest silnikiem spalinowym GX-21 o pojemności 3.5 cm3 na cztery koła (4WD) jednostka znana z poprzednich modeli, bardzo dobry silnik, łatwy w obsłudze, wyróżniający się wysoką kulturą pracy.  
Część centralna modelu przedstawia nowy typ cyfrowych powiększonych serwomechanizmów z nową bardzo mocną przekładnią wewnętrzną która wytrzymuje duże obciążenie pochodzące od układu kierowniczego, oraz układu hamulcowego.  
Zdjęcie przedstawiające ogólny widok przodu modelu. Wzmocnione wykonane ze stopów lekkich mocowanie aluminowych amortyzatorów olejowych z płynną regulacją twardości sprężyny. Piasty kół wykonane z aluminium, podwójnie łożyskowane.  
Nowość mocowanie tylnich amortyzatorów tak jak i przednich zostało wykonane z stopów lekkich, z możliwością regulacji wysokości zawieszenia.  
Widok na model wraz z aparaturą do zdalnego sterowania firmy PERFEX (produkt firmy FUTABA).  
  W zestawie znajduje się:
   Model całkowicie zmontowany z pomalowaną karoserią, radio sterujące dwókanałowe wraz z odbiornikiem oraz dwoma wzmocnionymi serwomechanizmam. W zestawie specjalny klucz do szybkiego demontażu kół.
 
 

Dane technicze:
               Długość : 496mm
               Wysokość: 210mm
               Szerokość: 303mm
               Rozstaw kół: 330mm
               Rozstaw osi przód: 258mm
               Rozstaw osi tył: 261mm
               Rozmiar opony: 116x42
               Przełożenie główne: 11,72:1
               Waga: 3200g
               Silnik: GX-21 (1.8KM)