Rozmiar: 6672 bajtów
Inferno MP7.5 SPORTS3   Kolejna nowość firmy Kyosho, model Inferno Neo, wersja podstawowa modelu zawodniczego, idealny model dla osób chcących rozpocząć przygodę z modelami spalionowymi w klasie 1:8 jak również dla osób które chcą spróbować swoich sił w zawodach klasy off-road 1:8. Konstrukcja tego modelu we wszystkich istotnych podzespołach ma bardzo wysokiej klasy rozwiązania techniczne. Do sterowania modelem w zależności od wersji modele zostały wyposażone w dwa typy aparatury sterującej 2.4Ghz lub 27Mhz. W modelu zamontowane są cyfrowe serwomechanizmy z metalową przekładnią.  
Silnik GX-21 Amortyzatory w tym modelu zostały poszerzone, mają zwiększony skok, a samo tłoczysko ma średnicę aż 3,5mm. Precyzyjnie wykonane przekładnie w mostach przednim i tylnym skutecznie przenoszą duże siły na koła za pomoca półosi z kardanem (rozwiązanie to zapobiega wypadaniu półosi w ostrym skręcie kół). Łożyska piasty kół osadzone są w zwrotnicy wykonanej z mocnego duralu.  
Silnik GX-21BK o pojemności 3,5ccm zapewnia odpowiednią moc do pokonywania ciężkich terenów. Tradycyjny typ gaźnika pozwala na precyzyjne dobranie mieszanki paliwa w zależności od panujących warunków do jazdy. Układ wydechowy zakończony rurą rezonansową w celu optymalizacji pracy i mocy silnika.  
W modelu zastosowano nowy radiobox który zapewnia maksymalną ochronę odbiornika i zasilania. Most centralny wraz z podwójnym układem hamulcowym zapewnia efektywne przełożenia oraz hamowanie.  
Kontynuacja legendy modelu Inferno którego konstrukcja wywodzi się z połowy lat 90 cała rodzina tych modeli jest unowocześniana i optymalizowana przez legendarnego zawodnika i wielokrotnego mistrza świata Yuichi Kanai. Z każdą nową generacją pojawiają się jeszcze lepsze rozwiązania które przekładają się bezpośrednio na wyniki osiągane w zawodach modelarskich. Modelem tym można startować w zawodach klasy IC-8 off-road.

LINK DO STRONY PRODUCENTA

 
  W zestawie znajduje się:
   Model całkowicie zmontowany z pomalowaną karoserią, radio sterujące wraz z odbiornikiem oraz dwoma wzmocnionymi serwomechanizmami.
 
 

Dane technicze:
               Długość : 496mm
               Wysokość: 189mm
               Szerokość: 307mm
               Rozstaw kół: 325mm
               Rozstaw osi przód: 258mm
               Rozstaw osi tył: 261mm
               Rozmiar opony: 116x44
               Przełożenie główne: 11,7:1
               Waga: 3400g
               Silnik: GX-21BK 


 
 
SERWIS ZDJĘCIOWY MODELU:


Dostępna kolorystyka karoserii kolor Blue.


Dostępna kolorystyka karoserii kolor Grey.


Dostępna kolorystyka karoserii kolor Black/White.