4WD Fazer Kobra
  Nowość, Fazer tym razem o napędzie elektrycznym. Całkowicie nowo zaprojektowany model w skali 1:10. Jednostka napędowa to silnik szczotkowy typ G27 540er (modyfikowany, o bardzo dużym momencie obrotowym). Zestaw całkowicie wyposażony, który zawiera między innymi nadajnik sterujący 2.4Ghz, oraz regulator elektroniczny który steruje pracą silnika.
 
Gotowe zmontowane podwozie, z cyfrowym wzmocnionym serwomechanizmem który obsługuje układ kierwoniczy. Do napędu został zastosowany silnik typu G27 który daje bardzo duży moment obrotowy, a płynne sterowanie zapewnia cyfrowy regulator obrotów.  
Konstrukcja przedniego zawieszenia z olejowymi amortyzatorami wzmacnianymi metalem, które perfekcyjnie tłumią wszystkie nierówności pokonywanej drogi. Przód modelu zakończony dużym piankowym amortyzatorem który skutecznie chroni podwozie podczas zderzenia z przeszkodą.  
Napęd przenoszą superlekkie wały kardana, wszystkie zespoły napędowe są łożyskowane a całość jest zmontowana i zabudowana w bardzo lekkim ale jednocześnie wytrzymałym podwoziu które jest wykonane z tworzywa wzmacnianego węglem.  
Widok na tylną część zawieszenia modelu.  
 
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
MODELI POSERWISOWYCHW zestawie znajduje się:
   Model całkowicie zmontowany z pomalowaną karoserią, radio sterujące 2.4Ghz dwókanałowe wraz z odbiornikiem, regulatorem silnika oraz wzmocnionym serwomechanizmem.
 
 

Dane technicze:
               Długość : 365mm
               Wysokość: 147mm
               Szerokość: 248mm
               Rozstaw kół: 172mm
               Rozstaw osi przód: 213mm
               Rozstaw osi tył: 206mm
               Waga: -
               Silnik: G27 540er
               Przekładnia: 8,24:1