4WD Fazer McLaren F1 GTR
  Tegoroczna nowość, nowa wersja modeli o napędzie spalinowym z tak zwanych dziesiątek FAZER. Całkowicie nowo zaprojektowany model o napędzie spalinowym z silnikiem o pojemności 2,5ccm

ZOBACZ FILM
 
Tak wygląda zestaw modelu po rozpakowaniu- model, aparatura firmy Perfex, pojemnik na akumulatory zakończony końcówką do żarzenia świecy, butelka do paliwa, klucz uniwersalny.  
Gotowe zmontowane podwozie, z cyfrowymi wzmocnionymi serwomechanizmami które obsługują układ kierwoniczy oraz funkcję gazu i hamulca. Do napędu został zastosowany nowy typ silnika GZ15 wyposażony w metalowy tłumik oraz metalowe kolanko wydechu. Kosz sprzęgłowy łożyskowany w którym pracuje stalowe zawodnicze sprzęgło. Napęd przenoszą superlekkie wały kardana, wszystkie zespoły napędowe są łożyskowane a całość jest zmontowana i zabudowana w bardzo lekkim ale jednocześnie wytrzymałym podwoziu które jest wykonane z tworzywa wzmacnianego węglem.  
Konstrukcja przedniego zawieszenia z olejowymi amortyzatorami wzmacnianymi metalem, które perfekcyjnie tłumią wszystkie nierówności pokonywanej drogi. Przód modelu zakończony dużym piankowym amortyzatorem który skutecznie chroni podwozie podczas zderzenia z przeszkodą.  
Całkowicie nowy system sterowania przepustnicą jak i zarazem hamulcem modelu. Popychacze zostały tak zaprojektowane że nie powodują zawieszania się przepustnicy gazu, natomiast w kierunku przeciwnym bardzo skutecznie obsługują funkcję hamulca. Skuteczne hamowanie zapewnia zamontowany cyfrowy serwomechanizm.  
Widok ukazujący ponownie system sterowania przepustnicą oraz fragment ramy nadwozia z pojemnikiem na wyposażenie RC, które znajduje się pod szczelną pokrywą przykręcaną wkrętem  
Nowy silnik GZ15 łożyskowany o pojemności 2,5 ccm. Silnik ten otrzymał nową, dużą, czarną głowicę o charakterystycznym ożebrowaniu, skierowanym zgodnie z kierunkiem jazdy modelu co znacznie ułatwia odprowadzanie ciepła.  
  W zestawie znajduje się:
   Model całkowicie zmontowany z pomalowaną karoserią, radio sterujące dwukanałowe wraz z odbiornikiem oraz dwoma wzmocnionymi serwomechanizmami. W zestawie specjalny klucz do szybkiego demontażu kół, butelka do tankowania paliwa, oraz pojemnnik żarnika.
 
 

LINK DO STRONY PRODUCENTA

Dane technicze:
               Długość : 385mm
               Wysokość: 84mm
               Szerokość: 203mm
               Rozstaw kół: 262mm
               Rozstaw osi przód: 176mm
               Rozstaw osi tył: 176mm
               Rozmiar opony: 66x24
               Waga: 1670g
               Silnik: GZ-15