Ikar
Ostatnia Aktualizacja:
10 LAT


English version
ENGLISH

   IKAR Centrum Modelarstwa znajduje się w gminie Suchy Las , która graniczy z północną częścią Poznania (przy drodze krajowej nr11). Firma nasza powstała w roku 1997 a w tym roku 2007 obchodzimy 10 lecie działania na rynku. Założenie tej firmy jest następstwem mojej fascynacji modelarstwem a w szczególności modelarstwem helikopterowym. Pod koniec lat 90` brałem czynny udział w wielu zawodach modelarskich i mogę pochwalić się zdobytymi wtedy nagrodami. Między innymi zająłem pierwsze miejsce w klasie F3C o puchar polski w roku 1997. Reprezentując Aeroklub Poznański na mistrzostwach Polski w roku 1999 zdobyłem brązowy medal, również w tym samym roku na zawodach "Robbe Schluter Cub" zdobyłem srebrny medal. Ponadto posiadam odznakę modelarza lotniczego ze złotym wieńcem.Obecnie praca związana z prowadzeniem firmy pochłania tak dużo czasu, iż czynne uczestnictwo musiało zejść na plan dalszy, ale w wolnych chwilach nadal odwiedzam lotnisko i trenuje pilotaż RC.

   Firma IKAR składa się z hurtowni i sklepu artykułów modelarskich. Można tutaj kupić wiele zestawów modelarskich: łodzi, samochodów, szybowców, samolotów oraz śmigłowców. Jako nieliczni posiadamy bardzo szeroki asortyment aparatur do zdalnego sterowania, i co również jest z tym związane odbiorników, serwomechanizmów, i wszelkich akcesoriów modelarskich. Nasi główni dostawcy od wielu lat to bardzo znane i słynące z najwyższej jakości wykonania swoich produktów firmy takie jak: Graupner - niemiecki potentat branży modelarskiej, Kyosho - Japoński producent modeli o najwyższej precyzji wykonania, Robbe - dostawca elektroniki firmy Futaba, Mikado - bardzo znany niemiecki producent helikopterów, który specjalizuje się w modelach o napędzie elektrycznym. Współpracujemy też z niemiecką firmą Lanitz Perna producentem najwyższej jakości folii pokryciowych do modeli a znanych pod marką "Oracover" Ponadto posiadamy artykuły wielu innych firm które trudno tutja wymienić. Dzięki długiej współpracy z niemiecką firmą Graupner, nasza firma może zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny na wiele artykułów, w szczególności elektronicznych np. nadajniki, odbiorniki, serwomechanizmy. Proszę pamiętać iż w wyrobach tych zawiera się niemiecka solidność i japońska niezawodność

   Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z nami lub do odwiedzenia sklepu w którym można dokładnie obejżeć oferowany przez nas asortyment modelarski. Dzięki mojemu długoletniemu doświadczeniu w dziedzinie modelarstwa, każdy z naszych klientów może liczyć na fachową poradę i pomoc przy zakupie oraz późniejszym użytkowaniu modelu.

PIOTR
Strona Główna