Ostatnia Aktualizacja:
Złożone zamówienia wysyłamy tylko Pocztą Polską (najtaniej) dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i w piątki, w przypadku przesyłek ponadgabarytowych lub na wyraźne życzenie klienta firmą kurierską DHL.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub e-mailem

Home Products Localization Contact Us About Us WWW Jeżeli uważacie Państwo że strona jest atrakcyja proponujemy przesłanie adresu strony znajomemu.

INFORMACJA
  
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

Przeczytaj zanim dokonasz zakupu !!!!

Modele i artykuły prezentowane w dziale "okazje i wyprzedaże" maja różny status od idealnych do używanych, w stanie bardzo dobrym lub z wieloma uszkodzeniami. Szczególnie zalecamy w przypadku tych artykułów przed dokonaniem zakupu o potwierdzenie jego dostępu oraz skonfrontowanie jego stanu pod kątem oczekiwań kupującego. Przedstawione modele są przez nas sprawdzane i widoczne uszkodzenia czy usterki są eksponowane w serwisie zdjęciowym modelu a dopełnieniem zdjęć jest "opis sprzedawanego modelu" w którym staramy się opisać zauważone usterki ,uszkodzenia czy braki wyposażeniowe danego modelu. Ponieważ podczas oględzin nie zawsze można "wychwycić" wszystkie braki czy uszkodzenia(z powodu braku materiału porównawczego czy niemożności zmontowania całego modelu) a zakupiony model nie będzie spełniał twoich oczekiwań masz prawo odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni (w przypadku odstąpienia od umowy należy pobrać, wypełnić i odesłać formularz znajdujący się w dziale kontak-regulamin) od daty zakupu lub dostarczenia towaru-po wcześniejszym wypowiedzeniu umowy. Zwracany produkt musi być w opakowaniu w którym był sprzedany,a w przypadku przesyłki pocztowej koszty pokrywa kupujący. Modele z tego działu jako artykuły znacznie przecenione,uszkodzone lub używane nie spełniają warunku artykułu nowego i nie posiadają gwarancji.

...zapraszamy do zakupów i ponownych odwiedzin.
Co tydzień nowe propozycje !!!

Serwomechanizmy
Mikromodele
Samoloty
Szybowce i motoszybowce
Samochody
Karoserie i koła
Silniki spalinowe + akcesoria
Silniki elektryczne
Helikoptery
Modele pływające
Aparatury, elektronika
Regulatory elektroniczne
Symulatory
Części
Powrót...