Ostatnia Aktualizacja:
Złożone zamówienia wysyłamy tylko Pocztą Polską (najtaniej) dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i w piątki, w przypadku przesyłek ponadgabarytowych lub na wyraźne życzenie klienta firmą kurierską DHL.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub e-mailem

Home Products Localization Contact Us About Us WWW Jeżeli uważacie Państwo że strona jest atrakcyja proponujemy przesłanie adresu strony znajomemu.

INFORMACJA
  
 

Od ponad dwudziestu lat modelarstwo jest moim hobby, szczególnie modele helikopterów. Na początku XX wieku byłem jedyną osobą w Wielkopolsce która zajmowała się tą bardzo trudną klasą modeli - "wychowałem" i nauczyłem podstaw tego modelarstwa bardzo wiele osób które do dziś kontynuują to hobby.
Zajmuje się również naprawą, regeneracją a także budową modeli helikopterów i samochodów. Byłem przedstawicielem producenta modeli Kyosho i posiadam jeszcze sporo części do modeli tej firmy. Jeżeli szukasz czegoś do swojego modelu, napisz do mnie, może będę mógł Tobie pomóc. Proszę nie pisać do mnie w sprawie modeli typu "zabawki" kupione w markecie czy na portalach, to nie jest moja dziedzina i nie zajmuje się tymi modelami. Kontakt tylko po umówionym terminie spotkania, proszę pisać na adres mailowy rc-ikar@home.pl

 

 
 

Serwomechanizmy
Mikromodele
Samoloty
Szybowce i motoszybowce
Samochody
Karoserie i koła
Silniki spalinowe + akcesoria
Silniki elektryczne
Helikoptery
Modele pływające
Aparatury, elektronika
Regulatory elektroniczne
Symulatory
Części
Powrót...